W niedzielę, 10 maja 2026 roku, podczas Mszy Świętej o godz. 9:30 dzieci z klasy czwartej przeżywały rocznicę swojej Pierwszej Komunii Świętej. Był to piękny i pełen wzruszeń czas dziękczynienia za dar Eucharystii oraz okazja do zatrzymania się nad tym, jak ważna jest codzienna bliskość z Panem Jezusem.
Miniony rok był dla dzieci czasem troski o życie duchowe poprzez regularną, comiesięczną spowiedź świętą oraz praktykę pierwszych piątków miesiąca. Te ważne chwile modlitwy i spotkania z Jezusem pomagały im umacniać wiarę oraz rozwijać przyjaźń z Chrystusem Eucharystycznym.
W skierowanym do dzieci słowie Ksiądz Proboszcz zachęcał, aby zawsze pozostały wierne Chrystusowi i nigdy nie oddalały się od Jego miłości. To piękne przesłanie niech towarzyszy im każdego dnia.
Copyright © Parafia św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Naprawie
Polityka prywatności i pliki „cookies”
| Patronat: Katolicki.net • Diecezja.eu • JezuUfamTobie.eu | Hosting: Kylos
