W niedzielę 27 lipca 2025 roku, w naszej parafii odbyło się błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów z okazji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących.

Po każdej Mszy Świętej wierni mieli możliwość poświęcenia swoich samochodów, motocykli, rowerów i innych środków transportu. Ofiary złożone przy okazji poświęcenia pojazdów przekazywane zostały do MIVA Polska, z przeznaczeniem na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Z Dzienniczka s. Faustyny

Nie znajdzie ludzkosc uspokojenia, dopokad sie nie zwroci z ufnoscia do milosierdzia mojego.

215371