29 października 2023 r. - w niedzielę upamiętniającą poświęcenie kościoła własnego, świątynia w Naprawie wypełniła się dziećmi i młodzieżą ubranymi w stroje swoich świętych patronów. Wspólną modlitwę rozpoczęliśmy Procesją Świętych. Orszak prowadzili święta siostra Faustyna oraz święty Jan Paweł II, których relikwie niesione były przez dzieci w takich właśnie strojach. Za nimi wraz z Matką Bożą i  archaniołem Gabrielem, podążali w procesji m. in. św. Jakub, św. Filip, św. Wojciech, król Dawid, Nikodem, który w nocy rozmawiał z Jezusem, św. Anastazja, św. Lena, św. Hiacynta, św. Franciszek, św. Dominik Savio, św. Rita, św. Kamil a także błogosławiona Karolina Kózkówna.

Podczas Mszy świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu dziękowaliśmy Bogu za dar świątyni w naszej parafii. 
Obyśmy tak jak nasi Święci Patronowie chcieli jak najczęściej spotykać się z Bogiem w kościele i tak jak oni dotarli kiedyś do nieba - najpiękniejszego Domu Ojca.

Z Dzienniczka s. Faustyny

Napisz to: Nim przyjde jako Sedzia sprawiedliwy, przychodze wpierw jako Krol milosierdzia. Nim nadejdzie dzien sprawiedliwy, bedzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgasnie wszelkie swiatlo na niebie i bedzie wielka ciemnosc po calej ziemi. Wtenczas ukaze sie znak krzyza na niebie, a z otworow, gdzie byly rece i nogi przebite Zbawiciela, [beda] wychodzily wielkie swiatla, ktore przez jakis czas beda oswiecac ziemie. Bedzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym.