Dzisiaj po każdej Mszy świętej adoracja Pana Jezusa - pierwsza niedziela miesiąca. Rozpoczęliśmy nowy miesiąc, sierpień. To czas, w którym tradycyjnie Kościół w Polsce wzywa do podjęcia osobistej abstynencji. Zachęcam do tego szczególnego daru!!!
W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:
• W poniedziałek - wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.
• We wtorek - wspomnienie MB Śnieżnej,
• W środę - święto Przemienienia Pańskiego.
• W piątek - wspomnienie św. Dominika, kapłana.
• W sobotę - święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Codziennie pół godziny przed Mszą świętą możliwość spowiedzi. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie przed Mszą, a w środę Różaniec.
Dziękuję serdecznie Ofiarodawcom i Wspierającym Parafię za okazywaną pomoc, życzliwość i wsparcie materialne. Bóg zapłać!!!
Przed nami kolejny wakacyjny tydzień. Niech będzie dobry dla wszystkich - korzystającym z wakacji życzę dobrego odpoczynku, pozostającym zaś przy codziennych obowiązkach i zajęciach sił i cierpliwości.


