Przeżywamy radosny czas wakacji. Wszystkim wypoczywającym życzymy udanego wypoczynku i nabrania sił fizycznych i duchowych. Nie zapominajmy  o tych, którzy pracują na nasz codzienny chleb. Otoczmy ich naszą modlitwą i życzliwą pamięcią.
 
W środę zgromadzimy się na Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnego uwielbienia Maryi. 
 
Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.
 
W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:
w poniedziałek - wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
w czwartek - święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
w piątek - wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
w sobotę - wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
 
W przyszłą niedzielę 14.07.2024 r. nasz klub sportowy UNIA  NAPRAWA przeżywa swój jubileusz 25-lecia. Z tej okazji na stadionie w Naprawie odbędzie się uroczystość jubileuszowa. Rozpocznie się ona o 13:30 powitaniem Gości i zakończy wspólnym oglądaniem finału EURO 2024. Organizatorzy serdecznie zapraszają!

Z Dzienniczka s. Faustyny

W pewnej chwili, kiedy przyszlam do celi, a bylam tak bardzo zmeczona, ze musialam chwile wpierw spoczac, nim sie zaczelam rozbierac, a kiedy bylam juz rozebrana, jedna z siostr prosi mnie, zebym przyniosla jej goracej wody. Pomimo zmeczenia ubralam sie predziutko i przynioslam wody, jakiej sobie zyczyla, chociaz od kuchni do celi bylo spory kawalek, a bloto pod kostki. Kiedy weszlam do swojej celi, ujrzalam puszke z Najswietszym Sakramentem i uslyszalam taki glos: Wezmij te puszke i przenies do tabernakulum. W pierwszej chwili zawahalam sie, ale sie zblizylam, i kiedy sie dotknelam puszki, uslyszalam te slowa: Z jaka miloscia zblizasz sie do mnie, z taka miloscia zblizaj sie do kazdej z siostr, a cokolwiek czynisz im mnie czynisz. Po chwili ujrzalam jako jestem sama. [Dz. 285]

171328